אמנות בבלונים

עסקים

אני יודעת שהגעת לכאן בשביל יותר מבלונים. עיצוב קונספט יכול לחבר בין אמנות, חוויה ואנשים באירוע החברה שלך. חוויה מהסוג שגורמת לאנשים להתרגש. אפילו להשתהות. Let’s talk.

מתחתנים

אירוע של חתונה זה אירוע שחייב להיות מדויק, כיפי, אנרגטי, צבעוני. בקיצור – אירוע של פעם בחיים. אנחנו יודעים שלא כל הכובעים בחתונות נולדו שווים. יש חתונות מרגשות יותר. האם ככה תהיה החתונה שלכם?

12 / 13

אני הולכת להיות הספק הכי מקצועי בארגון הבת מצווה / בר מצווה שלכם. איך אני יודעת? זה מה שהלקוחות שלי מספרים לי בסוף האירוע. תקבלו חבילה של עיצוב קומפלט שמתאימה לתקציב ולצרכים שלכם.

זרים מרגשים

משלוחי בלונים בקו עיצובי חדש ויוקרתי, שגורם אפילו למי שכבר ראה הכל וקיבל הכל להתרגש מהמתנה, מהמחשבה ומההשקעה.

ימי הולדת

הפעלה בנושא בלונים זה בדיוק ה-ד-ב-ר בשביל להפוך יומולדת לשמחה יותר. זה מחבר בין בנים לבנות, זה מדבר אל כולם, בכל גיל, ובכל מקום. והקטע הכי טוב – שאני יכולה להתאים את הבלונים לנושא.

בריתות

איזה כיף זה להכנס לאירוע ברית/ה ולהתרגש מכל הצבע מסביב. להרגיש שהאווירה היא שהצטרף למשפחה תינוק חדש. אירוע מלא שמחה שממלאת את הלב, וצובעת את כל השולחנות. בוא נתקתק את האירוע הזה ביחד.

סדנאות

סדנאות בלונים אישיות וקבוצתיות הן הדבר הכי חם שיש, כולם רוצים לדעת את סודות הבלונים, איך לנפח, איך לפסל ואיך לגרום לבלון להפוך ל…. כל דבר.

×