זרים מרגשים

משלוחי זרים מרגשים עד הבית בכל אזור חיפה, הקריות, טבעון והצפון המערבי

ככשמישהו במשפחה חוגג יום הולדת בקרוב, זה רגע בחיים שיכול ליצר שמחה רבה או אכזבה מבאסת.

לא חסרים מקרים בהם פשוט לא מספיקים לקנות מתנה למישהו. זה קרה לכם פעם שלא קיבלתם מתנה או שקיבלתם משהו שהיה קצת מעפן… כולנו היינו במצב הזה פעם אחת לפחות, לא?

לאף אחד לא מגיע רגע כזה. במיוחד לא לאנשים שהכי קרובים אליכם.

ומצד שני – איזו הזדמנות נהדרת לגרום למישהו להרגיש חשוב.

וזה מה שזרי הבלונים שלנו עושים. הם מרגשים.

מה זה בעצם זר בלונים במשלוח אישי?

זה עיצוב מיוחד שמותאם לגיל של החוגג או החוגגת, שמגיע עם איש צוות שלנו עד הבית והוא יכול להחזיק מעמד שבועות רבים במהלכם כל פעם שיסתכלו על זר הבלונים הוא יעלה חיוך על הפנים של האהובים שלכם.

איך זה עובד?

אנחנו נעזור לכם לבחור עיצוב משגע, ולא רק שנייצר אותו באופן מושלם עבורכם, אלא נביא אותו ונגיש אותו בחיוך לכתובת שתבחרו. מכיוון שהמראה הסופי מאוד חשוב לנו, אנחנו נוודא שאתם מקבלים בלונים באיכות הגבוהה והטרייה ביותר. העיצוב פשוט יראה פיקס.

אנחנו מורחים על הזרים חומר מיוחד שגורם לזה שהבלונים יבריקו ויראו טוב לאורך זמן, כך שהמתנה שלכם תגרום למי שקיבל אותה לחשוב עליכם שוב ושוב ולשמוח בזכותכם.

האם אפשר להוסיף הקדשה על הזר?

כן! אנחנו נדפיס משפט קצר שתבחרו או שם על הבלונים בעזרת מדפסת תלת מימד של מדבקות לבלונים.

היום יותר מתמיד – שולחים זר בלונים מרגש לאנשים שלא יכולים לחגוג כמו פעם

בתקופת הקורונה יש הרבה יותר מצבים בהם ממש קשה לחגוג יום הולדת. אי אפשר ללכת למסעדה, או להזמין את כולם לבית של סבתא. יש הרבה חוסר ודאות על כמה זמן זה יימשך ובנתיים ימי ההולדת מתקרבים או שהם אפילו ממש בשבוע הקרוב! לכן אנחנו עובדים בשיטות שמקפידות על היגיינה ונקיון, עם כפפות ומסיכה, ומוסרים את הזר תוך שמירה על כללי הבטיחות המתבקשים. בצורה כזו אתם יכולים להיות בטוחים שהמתנה שלכם תעשה רק טוב.

איך מתחילים?

התקשרו עכשיו לטלפון 052-8537297 או לחצו על כפתור הוואטסאפ שבאתר. המחירים הוגנים וקלים להבנה והמשלוח בכל אזור חיפה והקריות, טבעון, רמת ישי והסביבה.

משלוחים מרגשים – העיצובים המנצחים שלנו

×